CATERING

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą cateringową firmy JacobTastes. Nasze usługi świadczymy na terenie całego województwa mazowieckiego. Na życzenie Klienta jesteśmy również w stanie zorganizować dowolną uroczystość na terenie całej Polski.

W swojej ofercie posiadamy również pełne zaplecze eventowe, takie jak stoły, krzesła, zastawę i bieliznę stołową, namioty eventowe oraz profesjonalną obsługę kelnerską. Decydując się na współpracę z nami, mają Państwo pewność usług na najwyższym poziomie. 

1111.jpg

Catering Weselny

Polecamy nasz catering weselny w cenie
od 87,00zł do 320,00zł za osobę. 

Istnieje również możliwość przygotowania menu
i wyceny pod Państwa osobiste sugestie dotyczące menu

271852305_4706645079411782_8941498090571163884_n.jpg

Catering Weselny Wege/Wegan

W naszej ofercie posiadamy również catering weselny w wersji wegańskiej i wegetariańskiej
w cenie od 99,00zł do 150,00zł za osobę.

grafika_komunia.jpg

Catering Komunijny

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego cateringu na I Komunię Świętą w cenie od 72,00zł za osobę

wesela6.jpg

Catering na Chrzest

Nasze menu cateringowe na uroczystość Chrztu Świętego rozpoczyna się już od 72,00zł za osobę

wesela4.jpg

Catering okolicznościowy

Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa catering na każdy rodzaj uroczystości - od imienin, urodzin przez obiady rodzinne, aż do styp lub imprez przy grillu

242492075_587497618958017_1040033834745060081_n.jpg

Eventy firmowe

Posiadamy bogate doświadczenie w organizacji cateringu na eventy firmowe - zarówno zasiadane jak i w formie szwedzkiego stołu.

snacks-food-fingerfood-finger-catering-event-party-vegetables-vegetarian.jpg

Menu FingerFood

Nasze propozycje menu w postaci FingerFood, to doskonały wybór na każdy rodzaj imprezy - od przyjęć
w domu po bankiety i eventy firmowe.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym menu FingerFood

Referencje od naszych Klientów

Weselezklasa-logo.svg.png

Karolina, Otwock

Gorąco polecam wszystkim przyszłym Nowożeńcom współpracę z Panem Jakubem i firmą JacobTastes. Bardzo smaczne jedzenie - zwłaszcza żurek to po prostu mistrzostwo. Super obsługa, kelnerzy na bieżąco wszystko donosili na stoły. Dodatkowo super kontakt przez cały czas, odpowiedzi na moje wiadomości pojawiały się niemal od razu :) Jesteśmy z Mężem zachwyceni i z czystym sumieniem polecamy catering od Pana Jakuba.

Weselezklasa-logo.svg.png

Tomasz, Warszawa

Polecamy współpracę weselną z Panem Jakubem! Pyszne jedzenie, indywidualne podejście z zautomatyzowaną obsługa oraz dostępność komunikacyjna niemalże 24h/7! My i wszyscy goście byli bardzo zadowoleni :)

Weselezklasa-logo.svg.png

Magdalena, Warszawa

Serdecznie polecamy usługi, jesteśmy po organizacji przez Panów przyjęcia weselnego i profesjonalizm oraz chęć pomocy płynąca ze strony właścicieli przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Kontakt bezproblemowy, z dnia na dzień otrzymywaliśmy odpowiedzi na nasze pytania. W dniu przyjęcia uratowali oni nasze wesele, organizując w sobotę rano nową zastawę stołową, gdyż jeden z naszych usługodawców nie wywiązał się
z umowy. Obsługa na przyjęciu była na najwyższym poziomie, Panowie z ekipy dbali o to, aby niczego nie brakowało na stołach oraz aby każdy z gości był zadowolony. Jedzenie pyszne, wszystko przebiegało zgodnie
z ustaleniami przed przyjęciem, nie było problemu gdy np. poprosiliśmy o podanie tortu o godzinę wcześniej. Obsługa elastyczna, profesjonalna oraz życzliwa. Bardzo serdecznie dziękujemy, że byli z nami tego dnia oraz bez żadnych wątpliwości powierzymy im w przyszłości organizację innych przyjęć.

Skontaktuj się z nami w sprawie cateringu
arrow&v

Dziękujemy! Skontaktujemy się z Tobą!

logo_nowe_1.jpg
  • Instagram
  • Facebook